hakkımızda

2022 yılında kurulan şirketimiz çok yeni ve genç bir kurum olmakla beraber uzun yıllardır profesyonel hayatta kazanmış olduğu bilgi, tecrübe, tedarikçi – paydaş ve müşteri portföyü ile aslında 12 yıllık bir birikime sahiptir.

Temel faliyet alanımız olan sabit merkezli döner ve doğrusal hareket eden sulama sistemleri olmakla birlikte almış olduğumuz geri dönüşümler ve ihtiyaçlara cevap verebilmek adına her türlü marka ve model yedek parça, tarımsal ekipman satışları ile sektörde ki hizmetlerimiz çeşitlenmektedir.

2005 yılında Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesinde ülkemizde ki ilk sulama sistemi yatırımının projelendirme, montaj, servis gibi tüm konuları içerisinde yer almaktan mutluluk duymaktayız. Daha sonra ki yıllarda birçok Amerika menşeili sulama sistemleri firmaları ile eğitimler, fuarlar ve projelerde birlikte çalışılarak her geçen gün bilgi ve tecrübemiz arttırılmıştır.

Ülkemizin yanı sıra “Ata vatan” olarak adlandırılan Azerbaycan, Türkmenistan ve Özbekistan’da projelerimiz yer almakta ve “ata vatan” da yer alan müşterilerimize doğru proje ve gerekli teknolojiyi sunmanın mutluluğunu taşımaktayız.

Bu bağlamda yine Türkmenistan’ın Ahal vilayeti, Archman şehrinde ilk büyük projemizi 2015 yılında gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

2005 yılından günümüze kadar katılmış ve gerçekleştirdiğimiz projeler de kullanılan sulama sistemlerinin sayısı 550 adet ve üzeri olmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz eski veya yeni projelerin tamamında son kullanıcı olan müşterilerimizin ürün kullanım konusu hususunda her hangi bir problemleri bulunmamaktadır.

Gerçekleştirmiş olduğumuz projeler ile dünyamızda kıt kaynaklar olarak adlandırılan toprak ve suyun israf edilmeden aynı zamanda birim alanda daha fazla ürün rekoltesi alınmasını sağlmaya katkımız olduğu için kendimizi şanslı olarak adlediyor ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma konusunda çaba sarfediyoruz.