Hizmetler

Sulama Sitemleri

Sabit merkezli (center pivot) ve doğrusal hareket (lineer) sulama sistemleri 1945 – 1950 yıllardan itibaren öncelikle Amerika Birleşik Devletlerinde kullanılmaya başlanmış ve daha sonra ki yıllarda tüm dünya çiftçilerinin kullanımına sunulmuştur.

Büyük tarım arazilerinin başarılı şekilde sulanabilmesini sağlayan bu sistemler paslanmaz çelik galvanizden üretilerek, elektrik enerjisini kullanrak kendi yürür mekanizması sayesinde hareketini sağlayarak tarımsal sulamyı gerçekleştirmektedir. Sistemlerin bakım ve yedek parça ihtiyaçları çok düşük seviyelerde olmaktayken sulama sezonu sonrası ve öncesi rutin bakımlarının yapılması önemle tavsiye edilmektedir. Konusunda uzman gerekli bilgi ve tecrübeye sahip ilgileririn yapmış oldukları projeler ile sistemlerin ekonomik kullanım ömürleri 20-25 yıl arasında değişmektedir. 1970 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde montajı yapılan sulama sistemi gerekli iyileştirmelerden sonra halen günümüzde tarımsal sulamasını gerçekleştirebilmektedir.

Sistemlerimiz ile yapılan tarımsal sulamada toprağı sulamak yerine yetiştirilen bitkiyi sulamak amaçlandığı, bitkiye istediği anda istediği miktarda suyu ileterek bitkilerin “su” stresine maruz kalmamasından dolayı birim alanda yetiştirilen ürün rekolteside doğru orantılı olarak artmakta, bu sayede de hem ülke hemde kullanıcının ekonomisine olumlu etki sağlamaktadır.

Şirketimiz tarımsal sulama konusunda inovasyonları yakından takip ederek, gerekli görüldüğü halde eskiden yapılmış projelere veya çiftçilerimizin talepleri doğrultusunda yeni projelere bu inavasyonları entegre edebilme kabiliyetine sahiptir. Daha detaylı bilgi alabilmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Yedek Parça ve Tarımsal ekipmanlar

“Network, süreçleri hızlandırır. Bağlantılarımız, tedarikçilerimiz, paydaşlarımız tanıdığımız insanlar sayesinde birçok problemi çok daha hızlı çözebiliriz.“

Öncelikle ülkemiz sınırıları içerisinde olan üretici ve tedarikçilerini yanısıra, bugüne kadar katıldığımız fuar, sempozyum, teknik geziler sayesinde Çin Halk Cumhuriyeti’nden Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar tüm tedarikçi, üreticilere çok rahatlıkla ulaşabilmekte ve sizlerden gelecek talepler doğrultusunda marka ve model ayrımı yapmaksızın sizler için gerekli olabilecek yedek parça ve tarımsal ekipman tedariğini yapabilmekteyiz.

Bunun için ihtiyaçlarınızı tespit edip bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.